| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi idei de un film de dragoste, unul cu adolescenti de preferat, ca nu am chef sa vad bosorogi, si sa fie d-ala romantic de tot, sa-ti dea lacrimile la el.
Multumesc anticipat! Cea mai buna idee primeste funda, dar o sa tin cont de toate raspunsurile big grin.

7 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

The notebook
just friends
sex drive

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Remember Me
Slumdog Millionaire
Meet Joe Black
Loverboy
Water for Elephants.

| Andeuta a răspuns:

Trei metri deasupra cerului este un film romantic in spaniola si crede.ma ca o sa.ti dea lacrimilebig grin. Sunt sigura ca o sa.ti placa. Si Never let me go este destul de bun dar adolescentii devin in final aproape bosorogibig grin

| Soowhaat01 a răspuns:

Liceeni laughing.
Titanic sad.

| Sh4Dow a răspuns:

Incearca "I am number four" nu iti da lacrimile si nu e doar de dragoste. Oricum uita'te ca merita big grin.

| xDiana a răspuns:

Mai demult am vazut un film de dragoste, foarte frumos, care la sfarsit mi-a dat lacrimile, se numea A Walk to Remember, mie acesta mi-a placut cel mai mult. Sper ca te-am ajutat!

| AlecsandraMN a răspuns:

One day
A walk to remember
Hachiko (la asta o sa plangi "rauri" de lacrimi, daca esti sensibil)
Dear John
If Only
Charlie St. Cloud