| Lindaaa a întrebat:

dati-mi please niste seriale (pe care le-ati privit nu pursisimplu sa faceti copy paste si sa trimiteti )cu supranatural ft interesante gen,,secret circle" sau,, vampire diaries" Funda

8 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Exista serial chiar cu numele Supernatural (bestiaaaal!)hee hee Sau Teen Wolf (mai de fete). Interesante sunt si True Blood, Buffy sau Angel (sunt asa, mai constante). Spor!

| P1x3lMD a răspuns:

Recomand SuperNatural-iti va placea la nebunie sunt sigur.Am urmarit 7 sezoane si urmaresc in prezent al 8 sezon+fiindca esti fata sunt mai mult ca sigur ca te vei indragosti de unul dintre personajele principalehappy

| Shane a răspuns:

Lost girl. In serialul asta este vorba de o fata ( Bo ) care are puteri supranaturale (vei vedea daca te uiti ) si care descopera ca e zana ( da nu iti imagina ca are aripi si chestii din astea ). Mai desopera ca nu e singura..ca sunt mai multe zane impartide in 2 tabere : cele de lumina si cele de intuneric.
E interesant si e SF.
Sau ai mai putea incerca Once Upon a time. Aici e mai greu sa iti explic, dar si asta e foarte tare. E voba de povestiile copilariei, dar in versiunea mai moderna etc.
Sau Pretty little liars. E vorba de 5 fete, una dintre ele moare ( sau cel putin asa se zice in serial nu stiu daca e adevarat ), iar celelalte 4 fete sunt ''terorizate '' de cineva care se semneaza -A.

| xClementine a răspuns:

As recomanda Dr. House care e printre preferatele mele, daca nu chiar preferatul, nu are legatura cu alte seriale gen fantasy, de dragoste, sau orice altceva. E in mare parte despre oameni. Mai apoi, ar fi True Blood, ca tot ai pomenit the Vampire Diaries, dar e mult, mult mai bun. Altele ar fi That '70's show, Gossip Girl, Dexter, Lost(care iarasi e destul de bun), Camelot(destul de scurt, e gen Game of Thrones, in cazul in care nu l-ai vazut nici pe ala, are o tenta medievala, putin sexuala, dar e destul de mic, vreo 10 episoade, deci il poti vedea rapid). Si. cam atat din ce-am urmarit eu pana acum.

| B3bytzaa a răspuns:

Iti recomand serialul The O.C. Rebel în California, este un serial superb, este mai vechi intr-adevar dar imi place f mult.Este vorba despre niste tineri, despre viata lor si famiile lor, oricum mai bine l-ai viziona si vei vedea despre ce e vorba.

| dana_9056 a răspuns:

Incearca pretty little liars

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dr. House, Grey Anatomy.
Te pup!

| GlossyBabe a răspuns:

Supernatural e betoooon:X:X:X Si eu urmaresc cu mare placere si The Walking Dead!(nu e chiar in genul supernatural dar e super)! Si bineinteles Pretty Little Liars! Fundiiita?