| Torarinchi a întrebat:

De curand am inceput sa ma uit la Diabolik Lovers, l-am terminat in 2 zile, iar acum mor! Am gasit un anime la care sa ma uit dar nu sunt sigura daca e misto sau nu! Se numeste Rosario + Vampire, ce parere aveti de el, daca nu va place imi puteti sugera voi un anime romantic? Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey! Rosario + Vampire este un anime bun, cel putin mie mi-a placut.

Alte anime-uri cu vampiri:
- Vampire Knight (2 sez)
- Dance in the Vampire Bund
- Tsukihime
- Tsukiyomi Moon Phase

Anime-uri genul Romance:
- Golden Time
- Mashiroiro Symphony
- Hana Yori Dango
- Amagami SS (2 sez)
- Itazura na Kiss

Anime-uri reverse harem:
- Uta no Prince-sama (2 sez)
- Hiiro no Kakera (2 sez)
- La Corda d'Oro (3 sez)
- Amnesia
- Arcana Famiglia
- Ouran High School Host Club

Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu vampiri:
Vampire knight
Blood +

Romantice:
Inuyasha
Paradise kiss
Nana
Honey and clover

| Sachabella a răspuns:

Eu cred că e interesant si într-un fel mie îmi place, dar daca tie iti place nu prea ar trebui sa conteze ce credem noi.