| PandutzaKKidutza a întrebat:

Hei TPU imi dati niste filme horror... da care sa ma faca sa opresc filmul...adica sa ma sperie nu din alea banale de copii mici? dau faunditza happy

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Evil Dead 2013
Phantasm 1-4
Evil dead 1, 2
Dawn of the dead.

| maria999 a răspuns:

Buna! Uite aici niste filme pe care eu le-am vazut,, The Exorcism of Emily Rose``; ``Scary movie``(1, 2,3, 4)

| faramatania a răspuns:

Texas Chainsaw 3D
Wrong Turn (seria)
[Rec] seria
Grave Encounters 1 și 2
Hostel (seria)
The Grudge
Drag Me To Hell
Friday The 13th
Thir 13en Ghosts
The Ruins
Inbred
Wolf Creek
Cabin Fever

| Keith a răspuns:

Iti recomand toate seriile saw 1-7 si mirrors 1 si 2.Crede-ma te vei ingrozi, nu vei regreta.
Vizionare placuta!

| XoXoAlee a răspuns:

Filmul "mama" e mai mult drama, dar e fain. si "boody mary" e foarte fan si chiar e de groaza