| EmanuEll_Emi_2002 a întrebat:

Hei! TPU.
Îmi recomandați și mie niște filme horror/thriller, ceva in gen cu filmul " Lake Eden" sau " I split on your grave" sau "Halloween", ceva cu mult suspans sa merite sa te uiti! (Dau fundă)winking

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Se7en
The Dirties
Saving Private Ryan
Full Metal Jacket
Fightclub
Fear And Loathing in Las Vegas
Trainspotting
A Clockwork Orange
The Usual Suspects
Primal Fear
The Shining
American History X
American Psycho
The Hunt
Gone Girl
Donnie Darko
Brokeback Mountain
Warrior
Altered States
Enemy
Whiplash
Reservoir Dogs

2 răspunsuri:
| Sergiu72 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=wylpeAXYcBQ
Întoarcerea morţilor vii - Frank este angajatul unui depozit de materiale medicale şi îl instruieşte pe un posibil viitor angajat, Freddy, în munca ce trebuie prestată. Pentru a-l impresiona îi povesteşte despre un caz ciudat: câteva cadavre infestate cu o substanţă chimică s-au trezit la viaţă, dar au fost izolate de către armată în nişte containere care, din greşală, au ajuns la depozitul lor şi se află în beci. Amândoi coboară şi studiază containerele, dar, cu o mişcare greşită, Frank acţionează un mecanism care permite ieşirea gazului. Acesta începe să-şi manifeste proprietăţile: Frank şi Freddy cad într-o stare de ameţeală, tot ceea ce era ne-viu în depozit revenind viaţă... Când Frank şi Freddy îşi revin din ameţeală constată schimbările petrecute. Reuşesc să taie în bucăţi o creatură apărută de nicăieri şi merg peste drum, la morga doctorului Kaltenbrunner, pentru a incinera resturile. Acţiunea reuşeşte, dar fumul degajat, udat din plin de ploaie, învăluie cimitirul alăturat. Coşmarul va lua astfel amploare.

| narcis25 a răspuns:

Wrong turn (1-7)