| Lexii a întrebat:

Hei TPUhappy! Imi spuneti va rog filme gen: "Greta", cu adolescente rebele. Fundaaalove struck

8 răspunsuri:
| geoox550 a răspuns:

The last song (cu Miley Cyrus )
A Cinderella Story
Mean girls ( foarte frumos :X )
Just my luck ( superb filmul happy )
Another Cinderella Story ( cu Selena Gomez )
Cadet Kelly
The Lizzie McGuire (frumos )
The Lizzie McGuire (cel mai tare film:X )

si intr-un final : Sidney White (un film extraordinar)

sper ca te-am ajutat!:*

| amc a răspuns:

Thirteen

| Bitsuu a răspuns:

Raise your voice (super fain:X)

Love wrecked 9 (comedie romantica)

Cruel intention (criminal filmu:X)

4. 3. 2. 1 [merita vazut ]

si dac ai mai mult timp te saftuiesc sa incepi sa vezi un serial: de exemplu 90210 e un serial cuu adolescenti care merita vazut:X
sper sa te ajute:*
fundita?batting eyelashes

Keith
17 again

| Vallynike a răspuns:

American Pie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 vezi ca sunt multe funda

| dianaaxd1 a răspuns:

Material girls, Easy A, Mean girls etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un serial numit Skins

| AndreeaElisa0002 a răspuns:

Wild child, the clique, clueless, prom( cu ashley tisdale, the last song, just my luck, slepoveer, cyberburry, keith, john tucker must die, chalet girl( pe care te sfatuiesc sa il vezi este un film excelent ), angus thongs and perfect snogging, confessions of a shopaholic, brat ( cu chelsea staub), legally blondes, what a girl wants, jowbreaker, the house bunny, uptowon girls, charlie st claud, monte carlo ( cu selena gomez) sper ca te-am ajutat, sunt foarte multe filme de unde sa alegi eu le-am vazut pe toate si crede-ma sunt foarte frumoase care mai de care mai frumos si cu o poveste minunata.

| Cellebre a răspuns:

Stick it (cel mai tare:X)
New York minutes (cu gemenele olsen)
Wild child (foarte tare) sper sati placa :*