| aliiiiiiiissssss a întrebat:

Hei TPU, in ce episoade apar nina si christian(aurora)? Ziceti. mi nr episoadelor! Si ce se intampla intre ei? De ce pe la ep 120 nina e cu un tipthinking ce s-a intamplat cu ea si christian? raspunss pls! fundita si vot+restul vot. Astept cat mai multe raspunsuri:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apar de prin episodul 84 mi se pare. Nina apare cu tipul ala cu care urma sa se casatoreasca pentru ca Christian nu se indragostise de ea ci de Vicky dar pana la urma la plaja cand jucau volei a picat pe ea si i-a spus ca o iubeste si de acolo au inceput sa fie nedespartiti :*.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=OIHiUN5ccXo. Uite aici este ep 844 cu ei si pe urma sunt alte cap. cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai pentru ce :*. In episodul 122.

| Clarissaaz a răspuns:

Pai nina il iubeste pe christian dar cristian nu o iubeste pe nina si nu stie cum sa ii spuna si cred ca de aia apare in ep 120 cu un alt baiat si apare prin ep 100 101 nu stiu sigur uitate si tu la tv happy.

| aliiiiiiiissssss explică:

Ms mult!:* cam prin ce episod apare tipul ala?