| becauseofdis a întrebat:

La Nijikon (2013) au pus niste animeuri. Imi puteti spune numele? Era unu cu niste vrajitoare si vreau sa stiu cum se numea. Si nu numai ala erau mai multe faine carora nu le stiam numele. imi spune-ti va rog? Funda puppy dog eyes

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ar trebui sa te adresezi pe site-ul oficial organizatorilor. Cei care nu au fost prezenti la eveniment nu pot oferi astfel de informatii. Organizatorii detin toate datele legate de acest eveniment.