| Izukie00 a întrebat:

Hei, TPU! Pentru fanii Pariu cu Viata, ce credeti: Se vor impaca Ioana si Andrei? Va muri Cristi? Si... va veni Gica acasa :-))?

13 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Sigur se impaca Ioana cu Andrei
Cristi nu va muri.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Nu sunt fan, chiar imi displac. Si nu, nu se vor impaca, da, da va muri, nu, nu se va intoarce, va muri si el.

| Izukie00 explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Sincer, daca nu iti plac, nu trebuie sa imi raspunzi la intrebare, dand un raspuns pesimist, doar ca sa nu fi de acord cu noi. Sus scrie clar: PENTRU FANII PARIU cu VIATA! Asa ca daca nu te deranjeaza, te-as ruga sa nu imi mai raspunzi astfel la intrebari.

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Sigur o sa se impace.Cristi va fi inconstient, iar pana la urma Gica trebuie sa vina acasa. Sper ca raspunsul meu este bunwinking.Pa pa!

| Izukie00 explică (pentru Alexutz_Vladutz_1998):

Este bun, stai linistit. si eu cred la fel ca tine.winking

| SweetFashion a răspuns:

Sincer,nu cred ca va muri Cristi pentru ca este un personaj destul de "important" in serial...Ioana si Andrei probabil ca se vor impaca si Gica...sincer,daca vrei neaparat sa aflii, intraba producatoriilaughingFunda?

| TwYsTz a răspuns:

Pai so luam pe rand :
1. Ioana si Andrei sigur se vor inpaca da nu in urmatoarele 2 episoade, trebuia aia sa sunte rolling on the floor
2.Cu Cristi nu stiu... de murit nu cred da va ramane ceva timp in spital.
3.Si la faza cu gagica n-am inteles gagica cui? aia care s-a culcat cu Andrei? Funda happy?

| Izukie00 explică (pentru TwYsTz):

Eu ma refeream la Gica! Sotul Tantei, tatal lui Rafael... SI pe aia care s-a culcat cu Andrei n-o vad prea bine. Cred ca o ia Ioana la baiate laughing.

| TwYsTz a răspuns (pentru Izukie00):

laughing pai eu deudne sa stiu... daca nai fost mai explicita! Si cred ca se va intoarce big grin!

| Izukie00 explică (pentru TwYsTz):

Ma gandeam ca e destul de evident. big grin Chiar sunt curioasa sa aflu ce se va intampla mai departe, tinand cont de faptul ca serialul tine o ora acu, nu 2 ca inainte. sad

| RaluKkkk a răspuns (pentru Izukie00):

Da...si eu sunt de parere cu toti cei care au raspuns.Si legat de durata serialului...mie personal mi se pare ca:inainte serialul tinea 2 ore asa cum ai spus si tu(iar actiunea era si ea pe masura un serial de 2 ore), iar acum, producatorii, regizorii etc. vor sa bage intr-un episod de 1 ora toate actiunile si sentimentele unuia de 2.Sincer mie mi se pare ca nu imbina asa bine scenele si face intr-un fel serialul obositor.Eu asa cred.Tu?

| Izukie00 explică (pentru RaluKkkk):

Sunt de acord cu tine. Parca e prea multa actiune pentru o singura ora. Multe chestii dramatice si nu mai intelegi nimic.Nu stii la ce sa te astepti.

| Dascaliuc_Iulia_1989 a răspuns:

Cristi nu va muri, Ioana si Andrei se vor impaca, dar cu siguranta nu in episodul viitor, Gica va veni pentru ca este un personaj destul de important. Funda?