| Rmonster a întrebat:

Poate sa-mi spuna si mie cineva niste filme de groaza gen 'The Others'?

Răspuns Câştigător
| bicdghwa a răspuns:

Păi, poate filmele pe care ti le spun nu sunt gen''The Others'', dar poate te ajută:
Vampire Academy (2014):
Descriere:Academia Sf. Vladimir nu este o şcoală ca oricare alta, ci un loc secret, ascuns în străfundurile pădurilor din Montana, în care moroii (vampiri vii şi muritori) sunt educaţi în tainele magiei, iar tinerii dhampiri (jumătate oameni, jumătate vampiri) sunt antrenaţi să-i apere de atacurile sângeroase ale strigoilor (morţi vii), cei mai înspăimântători şi mai periculoşi vampiri. Rose Hathaway, o fată dhampir, se pregăteşte să devină gardă de corp pentru prietena ei cea mai bună, prinţesa moroi Lissa Dragomir, dar tainile acestor fiinţe supranaturale şi o idilă interzisă îi vor sta în cale...
Alt film: Paranormal Activity: The Marked Ones (2014)
Descrierebig grinupă ce este "însemnat", Jesse începe să fie vizitat de forţe întunecate, misterioase. Familia şi prietenii lui încearcă totul pentru a-l salva pe Jesse...
Alt film:The Romanian Tomb (2014)
Descriere: ---------
Poate te ajuta =D

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Unborn (2009),Case 39 (2009),Insidious 1 și 2, The Woman In Black (2012),Sinister (2012)

| NgrMdx a răspuns:

The exorcism of Emily Rose,The conjuring,drag me to hell,the grudge,grave encounters,insidious,carrie,evil dead,mama, the exorcist, el orfanato, orphan, the unborn..si lista poate continua happy

| ggghhghgh a răspuns:

Numarul 23
Secret window
Stay Alive
Identity
El orfanato
Hide and Seek
Premonition

| gabriela15gabigaby a răspuns:

Traind printre demoni... e un film de groaza foarte bun am murit de frica...

| stefanq10 a răspuns:

The gridge 1-4 Cucky 1-3 ps chucky 3 e votat cel mai de groaza film 2013