| roxanabarnoiu a întrebat:

puteti sa-mi spuneti si mie ce zodii sunt actorii din violetta? dau fundita la cel mai bun raspuns.

9 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Martina Stoessel-Pesti
Pablo Espinosa-Pesti
Jorge Blanco-Sagetator
Diego Ramos-Sagetator
Clara Alonso -Varsator
Mercedes Lambre-Balanta

| Dragonfly6 a răspuns:

Nu-ti iese horoscopul sau ce?

| roxanabarnoiu explică (pentru Dragonfly6):

Nu-i vorba de horoscop da r sunt curioasa

| Dragonfly6 a răspuns (pentru roxanabarnoiu):

Si daca ai sti, viata ta ar fi mai frumoasa?

| klopootzel a răspuns:

Martina Stoessel este numele real al Violettei (Zodia Berbec)
Pablo Espinosa este numele real al lui Tomás.(Zodia Pesti)
Diego Ramos este numele real al lui Germán (Zodia Sagetator)
Rodrigo Velilla este numele real al lui Napo (Zodia Capricorn)
Jorge Blanco Güereña este numele real al lui León (Zodia Sagetator)
Mercedes Rodríguez Lambre este numele real al lui Ludmila (Zodia Balanta)

| roxanabarnoiu explică (pentru klopootzel):

Sunt bune si astea dar mai sunt mai multi si vreau si la aia. aaaaaaaaaaa si da este vreunu taur? daca imi raspunzi si la ceilalti iti dau funda

| NimicDeVazutAici a răspuns:

Buna!
Diego Ramos - German - sagetator
Doar la el am gasit.

| Gabriela_Roxana_1999 a răspuns:

Leon este sagetator
Violetta este berbec
Camila este capricorn
Ludmila este balanta
Naty este pesti
Tomas este pesti
Francesca este berbec
Angie este varsator
German este sagetator.
Pe restul nu-i mai stiu sper ca te-am ajuta te pup, ciao laughing

| Strumf1998 a răspuns:

@InternetExplorerUser fata ti-a cerut sa ii spui doar zodile nu ti-a cerut pareria!