| zuzu_8584 a întrebat:

Hei TPU vreau sa stiu si eu ce se mai intampla in telenovela "El mundo de Nini " dupa ce Tomas ii spune ca o iubeste... dau fundita rasp cel mai concret povestiti asa mai mult love struck

Mersii anticipat.

Răspuns Câştigător
| RuXx_9720 a răspuns:

Pai tomas se supara pe nini ca a ascuns relatia lui chou cu iubitul ei si nini se supara si ea pentru ca ambasadorul nu stie ce e aia dragostea... apoi nini se duce in gradina si isi baga mainile in pamant, si vine tomas care ii zice ca o iubeste si nini, cu mainile pline de pamant il saruta :X:X:X si stiu ca pe la un episod mai indepartat( 60 daca nu ma inselthinking) nini si tomas se casatoreschappy funda?big grin

1 răspuns:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

E mult de spus. Daca vrei intra pe youtube si scrie capitulo(ce episod vrei sa vezi...de luni e ep. 50 deci scrii 51) de niniSsi gasesti tot episodul pe bucati.big grin