| adasiatat a întrebat:

Hei :* vreau si eu niste file sau seriale ca si "Gray's Anatomy"tot cu doctori si povesti de viata si tot asa cu cineva care sa vorbeasca pe fundalul filmului/ serialului care sa ma captiveze. Dau funda! :*

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Knick

| xAlessia a răspuns:

Bună! Uite aici un site pe care mă uit si eu la seriale :). Iti pun direct link-ul iar apoi poti filtra serialele in functie de genul dorit :)! http://www.vtube.ro/seriale/

| Claudia2004 a răspuns:

Dr. House-E un serial cu doctori foarte tare. Gregory House e cel mai bun diagnostician din oras si are o atitudine foarte...rece, indiferenta, iti spune totul verde in fata. Are o echipa formata din inca trei doctori: Foreman, Chase si Cameron care il ajuta sa puna diagnosticul potrivit. In fiecare episod vine mereu cate o alta persoana ce are probleme. Mie imi place foarte mult si ma captiveaza si ma distrez mereu uitandu-ma pentru ca replicile lui sunt geniale. Imagineaza-ti pe cineva care nu zambeste niciodata, e narcisist, e nesimtit, iti spune absolut orice e in neregula cu tine si care ii terorizeaza pe cei din jur cu felul lui enervant de a fi.
Private Practice-E tot cu doctori, dar pe langa munca lor in spital mai au si niste povesti foarte incuracate. Se descurca in rolul de doctori, dar cand vine vorba de viata lor sunt VARZA.

Mie imi plac foarte mult astea. Sper ca ti-am fost de folos laughing