| xTheCristalls a întrebat:

Hei, vvroiam sa va intreb daca ati vazut filmul Piranha 3DD?
Ce parere aveti despre el? Merita Vazut?
Dar The dictator?

2 răspunsuri:
| nush95 a răspuns:

Piranha 3DD mi se pare o prostie, total nereusit filmul...nu merita vazutbig grin, pe IMDB are nota 4.2 deci nuhappy
The Dictator e superb, comedie maxima. Daca ai vazut filmul Borat si ti-a placut atunci o sa-ti placa si asta.big grin
...iti recomand sa-l vezi la cinema.

| mudokinss a răspuns:

Pe site-ul American imdb filmul are o nota de 4, 2 poti sa iti dai seama ca nu e nimic de capul lui! [da funda]big grin