| Mendard81 a întrebat:

Heii, am o intrebare pentru cei care au vizionat sa vizioneaza,, One tree hill". Sunt foarte foarte curioasa daca Lucas si Peyton vor mai fii impreuna (dupa cererea de casatorie ca i-a facut-o Lucas lui Lindsey).
Va rog spuneti-mi, dau FUNDA.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Kindly a răspuns:

Da, o sa fie! si o sa aiba si un copil ...la nunta o sa fie gravida. asa tare e nunta! ador replicile alea! de lindsay se desparte chiar la altar mi se pare.Din pacate dupa ce se casatoresc ii scoate din serial si atunci o sa fie doar Brooke si iubitul ei personajele principale.
Pusii