| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Apare pe acasa tv ceva cu,,acasa gold" si apar telenovele care au fost demult. Unde este acest,, acasa gold " si cum vad si eu? Ca nu am inteles. Fundaaa!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Aici il poti vedea online numai cu Internet Explorer!
http://www.ro-tvonline.com/online-tv/Acasa-Tv-Gold_225.html
Probabil acasa gold e introdus in pachetul pentru care trebuie sa platesti cost suplimentar. E abia la inceput, mai dureaza pana il vor introduce in grila si alti operatori de televiziune prin cablu.

| Ekcstsy a răspuns:

Este la rds la pachetul cu decodor. Daca esti abonat la rds te duci si ceri decodor si ti-l da pentru 10 lei in plus pe luna la abonament