| Blackwoman27 a întrebat:

>Heii.big grin< Stiti cand sunt Fenomene Stranii pe Discovery? Adica ziua si ora. :*:* Fundaa big hug Pupiciiii:*:*

4 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Sunt vineri de la 22 la 23 si de la 23 la 00.Pacat ca sunt vechi toate, dar daca vrei sa vezi cv foarte adevarat recomand Spirite Malefice.Este un documentar facut live si arata cum un grup care studia o crima a pus camere in toata casa si au incercat sa vada daca spiritul victimei este inca acolo.Si rand pe rand ia omorat pe toti.Grafica este facut cu camere nu foarte bune dar este adevarat si chiar nu o sa iti vina sa crezi.Defapt ministerul nici nu a aprobat expunerea acestui video la tv dar presa a reusit! Te pup! Viz. placuta!

| RoboBaby a răspuns:

Vineri de la 22:00, adica acum

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

Vineri de la 22-23 si de la 23-24, nu este prea infricosator da se bazeaza pe experiente realewinking

| ioanasilaghi94 a răspuns:

Da acum este