| TheWomanInBlack a întrebat:

Heii! Care e filmul/seralul vostru preferat? si de ce?

cel mai bun raspuns primeste fuda, restul vot

Răspuns Câştigător
| Kidutsa a răspuns:

If only.
Este un film foarte bun,ti-l recomand.
Este romatic dar cu foarte muta drama.
Daca iti plac filmele de dragoste ti-l recomand.
In film este vorba despre doi indragostiti care se iubesc foarte mult.
Baiatul este un om de afaceri important care si-a neglijat iubita.Iubita este profesoara de muzica,ea il iubeste nebuneste.
Intr-o zi cei doi se cearta si se despart.Ea pleaca de la restaurant suparata intr-un taxiu care este mereu acelasi, si este lovit,iubita lui murind.
Dupa o zi plina de suferinta se trezeste a doua zi cu ea alaturi, acea si repetandu-se dar in alta ordine de idei. Spre sfarsit ei sunt la restaurant,pleaca amandoi cu acelasi taxiu si este lovit, el murind. Fata prima data nu l-a crezut si au petrecut ultima zi din viata lui ca si cum ar fi fost ultima.Ea sufera, dar se regaseste prin muzica, ceea ce iubitul ei a indemnat-o.Este superb.Asta este un mic rezumat.
Vizionare placuta!:*

11 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

The Vampire Diaries pentru ca imi plac vampirii, pentru ca e palpitant, pentru ca are baieti draguti si pentru ca are sange love struck...

| vldidle a răspuns:

One tree hill
chuck
the vampire diaries
gossip girl
hellcats
smallville

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Narcisa Salbatica
the vampire diaries(pe net)
hellcats(pe net)
Niny(pe net)

Pentru ca simplu IMI PLAC!

| auroraa a răspuns:

Filmul meu preferat e Clueless si Breakfast at Tiffany's! Imi plac ft tare...cu toate ca sunt vechi...iar serialul preferat e Gossip Girl recomand la toti aceste filme :*:*:

| Raluca27 a răspuns:

Culoarea fericirii este serialul meu preferat. Pentru ca imi plac filmele indiene,cultura lor, muzica, sariurile! Dar imi place si mostenirea si iubire si onoare! Fundabatting eyelashes?

| Kida_5763 a răspuns:

Eu prefer serialul "Narcisa Salbatica" deoarece are drama, suspans si pasiune.Cu fiecare episod te tine in suspans pentru a afla continuarea actiunii. happy

| apalipis a răspuns:

Idem AndrusCa! Sunt cele mai tari si bune seriale dupa care Skins si Heroes.

| deutza00 a răspuns:

Iubiri secrete - deoarece cei din familia Maris au foarte multe incurcaturi si stiu cum sa se descurce
Iubire si Onoare - deoarece imi place sa invat despre alta cultura, eu o consider foarta naspa, si cine mai zice ca in Romania e urat...

funda love struck

| MataaBa a răspuns:

Pretty Little Liars

sh`

The Vampire Diaries

happy

| maad08 a răspuns:

Seriale: Ezel, Dragoste si pedeapsa, Culoarea fericirii
Filme: American pie (1, 2,3, 4,5,6,7), love struck, Ramona and beezus, Green street hooligans.
Si mai sunt multe. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineee...big grin
Film: Requiem for a Dream
Este un film care nu as putea sa il recomand oricui, trebuie sa rescunosc nu este pentru toata lumea. Film psihologic, trebuie sa stii cum sa te uiti la el si sa iti si placa acest gen. Este vorba despre 3 tineri si chiar o femeie in varsta care si-au distrus viata din cauza drogurilor. Repet, nu este un film pentru toata lumea.
Serial: Prison Break
Superbi actorii, poveste geniala. Urmareste viata a 2 frati, unul dintre ei intrat in inchisoare pe nedrept, iar celalalt comite o infractiune anume pentru a fi inchis in aceeasi inchisoare si pentru a-l ajuta pe fratele sau sa evadeze.