| TVD13 a întrebat:

Heii! Ce seriale mai stiti gen Pretty Little Liars, TVD, True Blood, Gossip Girls. Secret Circle, Supernatural, sau Mesaje de Dincolo`!
Ceva de Genu asta... Sf, drama, action, mistery, Gossip!
Ceva cu adolescenti...neaparat se 21laughing))
Plsss Dau Funda!:X:X:X

5 răspunsuri:
| nosense a răspuns:

The lying game, realizat de producatorii care au facut si PLL

| Fillaide a răspuns:

One tree hill
The lying Game

| neekole a răspuns:

Desperate Housewives, Dexter(asta nu este cu adolescenti, dar sunt sigura ca o sa-ti placa), How I met yout mother, Fetele Gilmore, 10 things i hate about you, Samantha how?(Nici asta nue este cu adolescenti), Vampire diaries, One tree hill, Lie to me. Daca mai vrei si altele contacteza-ma. Funda?

| mariacris98 a răspuns:

Teen Wolf
Pretty Little Liars
True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight
Grey's Anatomy
Prison Break
Supernatural
The Vampire Diaries
Terra Nova
The Secret Life Of The American Teenager
The Nine Lives Of Chloe King
The Lying Game