| anonimaa_4475 a întrebat:

Heii big hug . va place Romanii Au Talent? :X .mie imi place foarte muult:X daca da.cine vi s`a parut cel mai calumea?dupa parerea mea.adica mie mi-a placut mai multi.dar si Adrian Tutu :X

Răspuns Câştigător
| αŁз a răspuns:

Daday dreaming aDor emisiunea aStaa Si ce Bine ca acu` o da si Vineri si SambaTaalove struck

P.S Si mie Mie tot de eL mi-a Placuut

11 răspunsuri:
| Alocispeptunoi a răspuns:

Robo Si Omul Foarfeca

| DeDde_7705 a răspuns:

Buna big grin Si mie imi place emisiunea Romanii au talent :X mie mi.a placut cel mai mult de Adrian tutu si de grupul acela :X BRIGADA :X Lool :X Care a facut show

| ROX_5276 a răspuns:

Adrian Tutu:Xii bestial:Xsi inca Natalia Duminica cu mama ei:X:X:X

| SweetAnonima a răspuns:

Hmmmmm...
Mie mi-au placut fetele alea 2 care au cantat Celine Dion si trupele de dansbig grin! Ah da si caninele Vandabig grin

| minnieee a răspuns:

Îmi place emisiunea şi cel mai mult mi-a plăcut baiatul care a cântat melodia Use Somebody şi Brigata2/3,păcat că ei nu s-au calificat mai departe.

| Jessica a răspuns:

Buna big hug Imi place foarte mult Romanii au talentlove struck Si mie tot de el mi-a placut. Si mi-au placut aproape de toti care au trecut. Dar cred ca juriul a dat la prea multi "Da" si nu meritau.
P.S.: Adrian Tutu are un viitor Eminem. E super baiatul. Pacat ca nu mai are parintisad

| andreeaaa1 a răspuns:

Intradevar Adrian Tutu are o poveste foarte trista dar cu toate acestea nu renunta la visul lui.Toti care au fost alesi de juriu au talent mai putin sau mai mult.

| WhiteRose a răspuns:

Narcis imi place mie... voua va place hip-hop...

| BellsC a răspuns:

Mieee imi place la nebunie:X sunt impresionata ca mai avem si noi talente nu numai lucruri rele.happy
Adrian mi-a placut cel mai mult.E de... apreciat cum a putut sa se ridice cand viata i-a dat multe palmesadchiar imi pare rau pentru el si sper sa castige pentru ca merita, voi nu credeti?

| coolgirl97 a răspuns:

Azi la 8 jum intra primul in concurs lil shean [adrian tutu ]

| anonimaa_4475 explică:

@ingeras.si eu sunt deakord cu tine :*:*:*