| Cocoapuff a întrebat:

Heii ^_^ imi ziceti si mie un film bun? Ceva cu adolescenti sau..stiu euthinking

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

De curand m-am uitat la filmul LOL(2012)
http://www.imdb.com/title/tt1592873/
Mi-a placut extrem de mult :D! Mi se pare super modul in care o simpla prietenie dintre o fata si un baiat se transforma in dragoste :D. Eu zic sa te uiti :)!
Succes!
PS. Mai sunt si alte filme. Gen comedie, eu iti spun doar cele vazute de mine :
Road Trip Beer Pong. 2009
Mean Girls
The Hottie And The Notie
Fred the Movie
Not Another Teen Movie [parodie a toturor filmelor cu adolescenti :>]
American Pie[ Clasica serie :-j nu ma plictisesc nicand de ea]
SexTrip
EuroTrip

| Cocoapuff explică (pentru TraficDeMentosane):

Am vazut LOL. Mi-a placut foarte mult si ceva de genul ala as vrea sa vad big grin

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

The others e un film genial, insa dupa parerea mea the number 23 e cel mai bun thriller pe care l-am vazut... Chiar merita

| zozoMik a răspuns:

Buna
The Others- Horror puuutintellaughing Te tine cu sufletul la gura...final total impresionantlaughing nu o sa te asteptilaughing

Project x- Comedie cu adolescenti:X Mie mi-a placut gravlaughing

Detenetion- Comedie Horror:-s cu adolescenti:X

Cam atat :X Vezi tu love struck Vizionare placuta:X

| Cocoapuff explică (pentru zozoMik):

Multumesc mult :*

| zozoMik a răspuns (pentru Cocoapuff):

Cu placerehappy