| AlwaysDream a întrebat:

Heii! Pe ce site pot vedea Hbo live online fara sa platesc?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Ha, ha! Asta-i cea mai bună poantă pe ziua de azi... Nici un canal cu plată nu v-a transmite online programele, ar da postul faliment! Kanal D de exemplu, sau Realitatea le poţi vedea fără probleme, chiar în timp real.

| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa scrii pe google "cool tv" si vezi daca-ti merge.
P.s-Functioneaza doar cu internet explore, si prinde muuulte posturi tv, din tara sau din afarawinking

| klaws007 a răspuns:

Intri pe www.sopcast.com de unde descarci programul sopcast, apoi intri in internet explorer pe www.sopcast.ro, apropo dupa ce instalezi sopcast, la interne explorer o sa iti ceara nu stiu ce aprobari in partea de sus, dai accept ca altfel nu merge.
Sopcast este special pentru internet explorer.
Funda?

| blacklife997 a răspuns:

Http://cool-tv.tk/ sigur merge :)
funda :P

| blacklife997 a răspuns:

Atentie! in cazul raspunsului meu dar si al lui Ab3LuTz ai nevoie de internet explorer pentru a vedea posturi tv online si sop cast bft!
http://cool-tv.tk/tv-channels/ro/hbo-romania.html