| xAndraa23 a întrebat:

Pentru fanii serialului Suleyman Magnificul, cum vi se pare serialul? Si, care este personajul vostru favorit din acest serial? Din acest serial reiese ca dragostea adevarata exista chiar si intre o sluga si un sultan, voi credeti ca iubirea dintre Suleyman si Hurrem va triumfa in orice situatie? Funda pentru raspunsul cel mai frumos. :*

Răspuns Câştigător
| JustMe_8472 a răspuns:

Personajul meu preferat este Hurrem. Ador serialul love struck. Pana acum Suleyman si Hurrem sunt foarte apropiati, iar el nu a vazut-o niciodata ca pe o sluga(ce era de fapt cand a ajus la palat). Si da, cred ca pe Hurrem Suleyman o iubeste cel mai mult si cred ca sunt de nedespartit. :*

3 răspunsuri:
| wrath007 a răspuns:

Pai este super misto si hurrem

| IulioNagato a răspuns:

Mi imi place de a doua Sultana, parerea mea este ca e cea mai tare personaj din serial.
Felul cu arata, cum ia deciziile, cum vorbeste etc. sunt argumente

| GeorgiiAnnna a răspuns:

Mie imi place foarte mult serialul si il urmaresc in fiecare luni si marti.Personajul meu favorit este Hurrem.Da, pentru ca Hurrem il iubeste foarte mult pe Suleyman.