| DudaOana a întrebat:

Heii tpu.Am o intrebare, ati urmarit Teen wolf? Si ce parere aveti? Adica eu am vazut toate episoadele de pana acum intr-o saptamana si acum caut alt serial pana apar episoadele din Teen wolf..Stiti vreun serial care sa fie tot asa cu adolescenti si putin horror? Sau ceva fain..Nu vreau "Pretty little liars" sau chestii.Dau funda

1 răspuns:
| DoriKat a răspuns:

Uita-te la vampire's diary si la the originals. eu ii ador.
cat despre teen wolf, sper ca Stiles sa nu moara. Ii ador pe gemenii Aidan si Ethan, nu mai zic de Derek.
si nu imi place de noua iubita a lui Scott, Kira.