| SmileXdLove a întrebat:

Heii TPU. Am o intrebare legata de noul serial de pe Disney channel numit "Austin&Ally". Ei bine, intrebarea mea este daca la final Austin si Ally vor fi impreuna? Mi se pare ca sunt foarte draguti impreuna si sunt chiar curioasa :d.

Răspuns Câştigător
| andreeadeeaandreeadea a răspuns:

Da raman eu am vazut in nu stiu ce limba si in ultimul episod se sarutam. Sper ca ti-am fost de ajutor funda te rooog.

1 răspuns:
| klopootzel a răspuns:

Salutt.))) Eu privesc filmu si imi place foarte mult.
eu cred ca de acum se vede scinteia dintre ei, cum se privesc, cum vorbescbig grin
Eu cred ca trebuie de asteptat deja pin la urma si de vazut.)))