| Viviannnnnna a întrebat:

Heii TPU puppy dog eyes caut un film puppy dog eyes este mai vechi.
era despre o fetita care facea balet, desi avea probleme cu inima si danseaza in spectacol in pofida contraindicatiilor. Iar in timpul spectacolului, tatal ei are la un moment dat impresia ca va cadea, dar in final este superba. Totusi, pe drum spre casa, in metrou, pe cand se tinea de o bara, cade pe jos si moare. Face infarct...puppy dog eyes Va roog ajutati-ma puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

E cu o tipa cu parul scurt si bruneta?
http://www.imdb.com/title/tt0205896/