| Kavinx a întrebat:

Heii TPU:* Pentru cei care se uita la Dill mill gayye(Intalnirea inimilor) Ce se intampla cu Atul de nu mai apare in ultimele 200 de episoade?( povestiti va rog:*)

Răspuns Câştigător
| Mandark a răspuns:

Pai Atul nu o sa mai apara deoarece el a ramas ultimul dintre prima serie de rezidenti. el era foarte trist din acest lucru si nu s-a lasat pana nu si-a luat diploma de medic senior. dupa aia a plecat. el nereusind sa fie cu marea sa dragoste Anjali. Funda?