| Rădoi_Mădă_2001 a întrebat:

Heii TPU! ♥ Sunt mare fana Wolf Blood si vreau sa stiu de ce nu mai apare Maddy in sezonul al 3-lea. Si cand va fi difuzat la televizor. Va mai fii un sezon 4?

1 răspuns:
| hideaway a răspuns:

Aimee (Maddy) a declarat că vrea să se concentreze mai mult pe Universitate și de aceea nu a apărut în sezonul al 3-lea. Desigur pot fi mai multe motive, poți căuta pe net blog-ul lui Debbie Moon (cel ce a creat serialul) - găsești aici mai multe chestii:
https://debbiemoon.wordpress.com/
De asemenea, cum a fost și sezonul 2, difuzat la un an după începerea primului, probabil va apărea anul acesta în septembrie/octombrie - sigur vor face un promo sau ceva de genul.
Încă nu se știe dacă va mai fi sezonul 4.
O seară frumoasă!