| Laviy a întrebat:

Heii TPUlove struck. Va uitati la Pretty Little Liars? Cine credeti ca e A?:X Credeti ca Alisson chiar a murit?

3 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

La inceput A a fost Mona pana cand aceasta moare ( stie secretele fiinda a gasit jurnalul lui Allison cand iubita aia din California a lui Emily dadea vechiile lucruri a lui Allison afara )
Iar acum A este chiar Allison fiinda aceasta nu a murit niciodata.
Aia care a murit a fost sora geamana a lui Allison care avea probleme mintale.

| Diiiaaa a răspuns:

Eu cred că A e ori Alisson, care se pare că nu e moartă, ori Lucas, prietenul Hannei.

| ByaKid a răspuns:

Buna sincer eu cred ca a nu e o persoana. Poate un grup de persoane.Asa le-ar fi mult mai simplu sa le spioneze pe fete avand in vedere ca o singura perosna nu poate sa fie atenta la 4 adolestcente