| 451Mir a întrebat:

Heii tpuuu puppy dog eyes Filme de dragoste, dar mai rare, nu a walk to remember, remember me, keith,.etc...

6 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Restless (2011)
Ever After: A Cinderella Story (1998)
Greta (2009)
The Art of Getting By (2011)
Beastly (2011)
Atonement (2007)
Sense and Sensibility (1995)
Love Comes Softly (2003)

| Georgiana05 a răspuns:

"A little bit of Heaven", "Ho voglia di te", "Come tu mi vuoi", "Kites", "Letters to Juliet", "Dear John", "Imagine that", "Lucky no time for love", "P.S. I love you", "Chalet girl", "Love, wedding, marriage", "Crazy, stupid, love".

| Prigatdevisine a răspuns:

The notebook - e superb,
If only - e dragut
The Vow - povestea in sine e foarte frumoasa

| 451Mir explică (pentru Prigatdevisine):

Intradervar the notebook e superbhappy

| Prigatdevisine a răspuns (pentru 451Mir):

batting eyelashes

| ttturquoise a răspuns:

Wicker Park. E un film superb, deşi este genul de film a cărui poveste o înţelegi abia la sfârşit.