| AndyOTAKU a întrebat:

Heiii :3

Chiar nu stiu la ce anime sa mai ma uit...Îmi propuneți câteva?
Prefer sa fie : romantic, mister, psihologic, acțiune sau drama.Mulțumesc! FUNDITA :3

Răspuns Câştigător
| Kesariona a răspuns:

Mmm, deși poate le-ai văzut, eu îți dau niște sugestii: Death Note, Kara no kyoukai, Another, Elfen Lied, Clannad, Nana. Sunt foaaarte faine, vizionare plăcută. happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Yu yu hakusho sau
inuyasha
Au si mister si lupte si romanta si sf si tot ce vrei si ce nu vrei

| Emanuel_Sirbu_1990 a răspuns:

Depinde ce anime-uri ai vazut pana acum: Este Naruto, One piece, Bleach, Trigun, Yu Yu Hakuso, Inuyasha, Samurai X. Dintre astea eu ti le propun pe Naruto One piece si Bleach, iar la One Piece chiar daca incepe nasol primele 20-30 episoade si pare plictisitor crede-ma ca am ajuns pe urma sa ma uit la cate 20 de episoade pe zi. Are drama, comedie, pshihologic actiune si tot ce vrei tu sa aiba.