| Emmmiii a întrebat:

Heiiii^.^ care film v-a placut mai mult "The Ring" sau "The Grudge1, 2, 3"?big grin...niste pareri happy ty

Răspuns Câştigător
| midnight a răspuns:

The ring! avertizarea, nu? a fost chiar duminica trecuta pe PROtv. misto filmu ala.nu m-a inspaimantat foarte tare, da povestea a fost geniala! in ciuda pauzelor kilometrice, n-am schimbat nici un pic programu.

3 răspunsuri:
| Robert_2986 a răspuns:

The Grudge, dupa ce l-am vazut prima oara, aveam impresia ca aud zgomotul facut de tipa o.o.

| zeepe a răspuns:

The grudge

| mafiotuXXX a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult the grude e un film de groaza foarte tarebig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin