| kawaii69 a întrebat:

Heiiiiiii:X
dau funda si vot la cel care imi spune despre ce este vorba in doamna si vagabondul 2 si de unde il pot descarca

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici filmul online si cu subtitrare
Lady and the Tramp II (Doamna si vagabondul II)
http://filmenoionline.in/....../3-1-0-758

| SiminaSalvadore a răspuns:

Draga AzuChan ceea ce ai spus tu este pat 1 nu 2 (crede-ma am vazut-o de 7 ori)!

| SiminaSalvadore a răspuns:

Scumpul meu AzuChan eu ti-am vorbit chiar frumos, si sa fiu sincera nici eu nu am vazut pat a 2-a!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga siminutza, te rog sa ma scuzi daca am gresit cu ceva, am produs traume minorilor etc etc. orice om greseste, eu nu am vazut ca e dna si vagabondul doi, ma scuzati, ma scuzati laughing of doamne cata rautate in voi happy puteai sa vb frumos nu?

| kamelia_1649 a răspuns:

Buna!:D:Dpoti sa il descarci de pe www.doamnasivagabontul.com download... Sper sa iti fie de folos ...La mine a mers!:D:D:D:D