| alintatul a întrebat:

Hello. am vazut mai de mult pe youtube, prin 2008-2009, o parodie despre intr-o-ul de la "the powerpuff girls". era cantata toata melodia si tot filmuletzul tinea vreo doua minute jumate. acele fete au mai bagat ceva filmulete pe youtube cu ele cantand dar nu mai stiu cum se numea... sad va rog sa imi ziceti care era acel filmulet. raspunsul corect are fundita big grin

2 răspunsuri:
| REDSQ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_I-tRLjgHSg la related videos poate mai gasesti ceva