| Ana_1799 a întrebat:

Hello! care im zice si mie un serial >calumea:?

8 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Criminal Minds, Csi NY, Kyle XY, The vampire diaries, Supernatural, Dexter, House MD, Ghost Whisperer, Scrubs, Harper Island, Jake 2. 0, Gossip Girl, Desperate Housewives etchappy Depinde ce gen preferi. Dupa parerea mea toate astea sunt seriale bune dar depinde ce vrei (SF, crima, drama, romantice, comedii).

| ForbiddenLove a răspuns:

The vampire diaries :X il ador...
imi mai place foarte mult si gossip girl
si a aparut un nou serial hellcats care e si el destul de fain:-D.
depinde ce iti place tie!

| Gizăz a răspuns:

În afară de astea care înca rulează şi sunt foarte cunoscute recomand Stargate SG-1 şi Stargate Atlantis.

| Anutza2610 a răspuns:

Iti recomand pretty little liars e super fain

| Yumitsu a răspuns:

Care le-am vazut eu si nu-mi pare rau: Vampire diary si Supernatural

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcisa selbatica

| Diana3509 a răspuns:

Grey's anathomy.

| stellutza a răspuns:

Lie to me!