| LifeandDreams a întrebat:

Hello! Care imi zice un film super tare Gen... thinking Romantic dar si actiune : "Twilight" sau... ceva romanic, drama sau horror. Mersi anticipat! Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| cosminaelena a răspuns:

The vampire diares, nu e film e serial dar e suuuuuuuuuper seamana putin cu twilight scurta descriere:elena o fata populara areia i-a murit parintii se indragosteste de un tip super sexy nou venit in oras despre care va afla pe parcurs cine e cu adevarat (nici o grija raman impreuna)si mai apare si fratele lui si e suuuper il gasesti pe multe site-uri, te rog uita-te la primul ep macar si daa iti place daca vrei poate imi dai funditabig grin