| PaulaGGiyongchy a întrebat:

Hello! cine imi poate spune ce s-a intamplat pe data de 23.05.2011 in Iubire sh onoare, funda+++++vot!

3 răspunsuri:
| publikkul a răspuns:

Nimic xD pffffwinking
funda
?
YeP

| coralia_5862 a răspuns:

Pai asa Rania a plecat de la Husein pentru ca i-a spus ca e o sotie negredincioasa si sa plece iar ea a plecat, apoi Husei a zis sa nu mai plece dar ea tot a plecat.Pe Amir la pus tatal ilincai la detectorul de minciuni si l-a intrebat daca are vreo leatura cu ce s-a intamplat si daca stie unde e victor si zicea ca nu site si asa era tongue sotul lui coco la batut pe fratele lui amir si apoi a ajuns acasa batut mar.pe sotia a 2-a a lui amir (nicoleta luciu) a prins-o in camera cu tatal copilului ei (fratele lui amir ala nu ma istiu cum il cheama) si o sa fie pedepsita sper ca te-am ajutat asata a fost ce era mai important
funda?batting eyelashes

| coralia_5862 a răspuns:

Pai asa Rania a plecat de la Husein pentru ca i-a spus ca e o sotie negredincioasa si sa plece iar ea a plecat, apoi Husei a zis sa nu mai plece dar ea tot a plecat.Pe Amir la pus tatal ilincai la detectorul de minciuni si l-a intrebat daca are vreo leatura cu ce s-a intamplat si daca stie unde e victor si zicea ca nu site si asa era tongue sotul lui coco la batut pe fratele lui amir si apoi a ajuns acasa batut mar.pe sotia a 2-a a lui amir (nicoleta luciu) a prins-o in camera cu tatal copilului ei (fratele lui amir ala nu ma istiu cum il cheama) si o sa fie pedepsita sper ca te-am ajutat asata a fost ce era mai important
funda?batting eyelashes