| GnomUrias a întrebat:

Hello
Mi-am adus aminte, recent, de un film horror pe care l-am vazut in copilarie. Unfortunately, tot ce-mi amintesc sunt doar cateva scene. Stiu ca era vorba despre un criminal in serie, care alerga un grup de oameni, probabil o familie, intr-o fabrica sau ceva de genul. Din cate imi amintesc, facea colectie cu ochii victimelor, gen ii omora luandu-le ochii. Imi amintesc o faza in care spala ochii laughing
Daca se poate, poate il cunoasteti careva, spuneti-mi si mie numele filmului.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saw

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

N-am mai vazut un horror de ani de zile dar daca imi aduc aminte bine este o scena cu ochi si in :

The Collector (2009) https://www.imdb.com/title/tt0844479/

| GnomUrias explică (pentru Simpatic):

Mersi, l-am gasit la baiatul de mai sus

| Sonia822 a răspuns:

Si-i atarna la gat, nu? E unul, ruleaza de 10 zile pe orice post tv. de stiri. Mai deschide si tu tv- ul. Oricum, vrei sa stii ce cred psihologii despre oamenii ca tine? happy

| GnomUrias explică (pentru Sonia822):

In primul rand, nu are absolut nicio legatura cu cazul din Romania, deci ai deschis un subiect prost, fara noima, prin care, probabil, doreai doar sa atragi ceva atentie.
In al doilea rand, cine urmareste porcariile de la tv, dramatizarile despre cazul tragic care s-a intamplat, prin care doar se creaza audienta, constat eu, e o persoana destul de trista.
In al treilea rand, ai aberat de la subiect, filmul nici macar nu se aseamana cu ceea ce crezi tu, e doar un film vechi, vazut de mine in trecut, pe care as dori sa-l revad. Gusturile cu privire la filme nu se discuta, asa ca, da, chiar as dori, doamna psiholog, o parere de la dumneavoastra cu privire la comportamentul meu.
Daca doresti o parere din partea mea, esti o persoana penibila, aberanta, care doreste atentie. Toate cele bune! happy