| glamGirl a întrebat:

Hello people. intrebare pentru cei ce urmaresc serialul house m. d... cand va aparea sezonul 8? s-a confirmat ca vor filma in continuare, dar cand apare?

Răspuns Câştigător
| eu17 a răspuns:

Bun. s-o luam pe rand. serialul urmeaza sa fie difuzat din toamna, cu sezonul 8, daca pana la inceputul sezonului 7 nu era confirmat, acum dupa intamplarile din acest sezon e inevitabil un alt sezon, nu exista inca o data de aparitie, va fi pe sa sfarsitul verii si un trailer al sez 8, acum exista o problema Lisa Edelstein se pare ca nu a mai semntat un nou contract pentru un an cu Fox, eu sper insa sa o poata convinge si sa mai suporte si ea un sezon. sau cel putin ultimul episod nu-mi da alta idee de cum s-ar puea continua fara ea. sper ca ti-am fost de ajutor. o zi buna!

1 răspuns: