| GaBrIeL_6760 a întrebat:

Hello ptu am si eu o intrebare pentru voi, care sunt cele mai misto filme horror din 2003 pana in prezent, Dati o lista cu denumirea filmului si anul. Pls

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

New Moon (2009)

Final Destination I
II Final Destination
III Final Destination
Destinaţie finală - Tamara
Saw I
Saw II
Saw III
Te-ai speriat
Death Tunnel
The Grudge I
Ju-on: The Grudge II (varianta japoneza)
Skeleton Key
Queen Of The Damned
Târî
Blair Witch Project

3 răspunsuri:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Toata seria Saw am auzit ca e misto

| dreamcatcher a răspuns:

Salut.Sunt multe filme super realizate si mai devreme de 2003.Iti recomand Storm of the Century, dupa romanul lui Stephen King, Rose Red si toata seria Saw.Filme: Mirrors(2008), shutter(2008), Legion(2010), seed of Chucky(2004), Drag me to Hell(2009), House(2008), Autopsy(2008), Van Helsing(2004), The Grudge 2(2006), The Graves(2010), Sillent Hill(2006).

| GaBrIeL_6760 explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar filmele astea le-am vazut pe toate mai ast raspunsuri. Pls