| yanis a întrebat:

Hello...sunt sanse ca The Vampire Diaries sa apara pe posturile Tv din Romania?
daca da...cand? eu am auzit o stire ca ar aparea la toamna... dar nu sunt sigura

thanks!

Răspuns Câştigător
| LauraMB a răspuns:

Cred ca ai inteles gresit in toamna va aparea sezonul 3 mai exact in septembrie.Cat despre aparitia acestuia la tv am dat pe net de niste petiti ceva de genul cum ca ar vrea sa il bageoh go on insa sanse sunt. intr-adevar este un serial bun insa pe HBO a fost, poate mai si este True Blood care este de asemenea bun, sau gossip girl pe pro tv acum sa speram ca il vom vedea si pe acesta insa poate dupa sezonul trei cand se va termina

1 răspuns:
| Girlll a răspuns:

Buna,si eu ma uit la The Vampire Diaries si nu cred ca sunt sanse, pentru ca la Tv din Romania da numai prostii...oh go on, am vrea noi sa apara!