| oanaonutza a întrebat:

Hello TPU...cine imi spune si mie niste seriale cat de cat interesante? multu happy

7 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Prison Break, Dexter, Lost, Supernatural, Modern Family,
The Vampire Diaries, That 70s Show, Smallville, Chuck,
Gossip Girl,

| MasterGoldX a răspuns:

Heroes, pretty little liars, true blood, vampire diaries.

| Narcis2007 a răspuns:

Prison break si lost

| spanzy a răspuns:

The walking dead, The 4400, Flash forward, Spartacus - Blood and Sand, Dexter, Lost vizionare placuta happy

| Marius_5657 a răspuns:

Prison Break
Supernatural
Chuck
Lost
Lie to me
House M.D.
Two and a half men
Smallville

alege tu big grin

| DudaLovesRaspberry a răspuns:

Friends e cel mai frumos serial pe care l-am vazut, o prietenie adevarata formata din 6 oameni ce au caractere diferite dar se inteleg foarte bine, acest serial imi insenina ziua.Ti-l recomand cu placere ^^
Si te mai poti uita si la The big bang theory fiind si el un serial foarte bun, ce prezinta viata unor tocilari si a unei vecine foarte frumoase care 'nu e de nasul lor'.
Dar preferatul meu este si va fi mereu Friends!

| Fiffy a răspuns:

Serialul The Vampire Diaries!
Pt mine e foarte interesant