| SuntFataa a întrebat:

Hello TPU. Vreau sa imi spuneti si mie niste filme pe care le-ati vazut recent si v-au placut.

PS: NU imi plac cele gen star wars sau cele romanesti si nici cele de groaza

9 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Eu iti voi recomana cateva filme casice:
"Suetul muzicii", 'Domnului profesor, cu dragoste", "Pe aripile vantului", "Rebecca", "Love Story", "Mic-dejun la Tiffany", "Robinson Crusoe", "Marile sperante", "Moby Dick", Contele de Monte-Cristo", "Sa ucizi o pasare cantatoare", "Zbor deasupra unui cuib de cuci", "Hamlet", "Romeo si Julieta", "La rascrce de vantui", "Jane Eyre", "Mandrie si prejudecata", "Manastirea din Parma", "Rosu si negru", "Mizerabilii", "Anna Karenina", "Pasarea spin".

| Cameliapantiru a răspuns:

As mai adauga: "Leul in iarna", "Amadeus", "Povestea fara sfarsit", "Bim cel alb, ureche neagra" si "Hachiko: A Dog's Story".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannibal. Vizionare placuta!

| Andeuta a răspuns:

Focus
The loft
Black or white

| byabubu a răspuns:

Charlie St. Cloud
Stardust
The Host
The Theory of Everything
O noapte la muzeu
Razboi in bucatarie

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

God for a day (dumnezeu pentru o zi) e de comedie

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Denis pericol public, harry potter 1, 2, 3, 4, 5,6,7,Titanic, Singin' In The Rain, Singur Acasa 2, Ed, Edd n Eddy: The Big Pictures Show, 2010: impactul/compactul(am uitat cum se chema), Stan si Bran : Toreadorii,Paznicii bombei, Vanatoarea de fantome, Fii desertului, Cel Bun, Cel Rau, Cel Urat, LEGO: The Movie,

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Odiseea satiala 1989, 2001

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Back in the future 1 2 & 3