| v25 a întrebat:

Hello... ziceti-mi si mie filme cu dans.gen street dance sau hip hop.r'n'b...va rog happy in afara de step up - toate partile si street dance 3dhappy nu conteaza daca sunt vechi sau noi.Multumesc!

6 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Honey, You got served in genul filmelor Step up.

| hh4ever a răspuns:

Nu dai si tu o fundabatting eyelashes big grin?

| Elena_5113 a răspuns:

Nu stiu filme insa stiu videoclipuri super, intra pe streetdance.ro, ai 15% reducere daca prin planetacadourilor.ro daca vrei sa te duci la cursuri, orice tip popping, locking, dance hall, hip-hop cu cei mai tari instructori din Romania, majoritatea sunt in echipa Onebeat si organizeaza Cupa Liceelor pentru dans, vizionare placuta happy

| v25 explică:

Multumesc happy