| Teodora777 a întrebat:

Hellp...am vazut aseara filmul „Cascadorii dragostei „si as vrea sa stiu unde pot asculta sau chiar descarca melodiile din film cine ma poate ajuta dau FUNDITA plus VOT Astept raspuns THANKS!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bebo song - Kambakkht Ishq
Kareena in a sexy black swimsuit - Kambakkht Ishq
cauta pe yutobe kambakkht ishp

8 răspunsuri:
| Diana_6668 a răspuns:

Da, a fost marfa filmul. dar nu stiu cum se num. melodiile, cauta pe net. poate le gasesti.scrie si tu:"melodii din filmul cascadorii dragostei". Una mi se pare ca se numeste "fell the love". Bafta!

| karakedi13 a răspuns:

Buna. Poti intra pe site-ul oficial si sa asculti muzica acolo. Uite link-ul : http://kambakkhtishq.erosentertainment.com/index2.html

| karakedi13 a răspuns:

Sau, poti cauta si pe YouTube denumirile melodiilor... si sa convertezi cu www.zamzar.com. Melodiile iti vor veni pe mail...si apoi vei putea sa le iei in PC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube kanbakkht ishaq si iti da mel din film

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai telefon?

| katy_1970 a răspuns:

Uite ia id`ul acesta si ti le trimit pe toate big grin
id: katy_cocolino2010

fundita pls big grin:*:*

| Dana_5997 a răspuns:

Melodiile inca nu le-am descarcat... dar am desacarcat filmul... daca il vrei, contacteaza-ma pe artemiz_20;-) dar melodiile le poti descarca de pe goole, scriind "coloana sonora Cascadorii dragostei"

| Predescu_Valentin_1985 a răspuns (pentru Dana_5997):

De unde l-ai descarcat?
il vreau si eu te rog