| xXSpikeXx a întrebat:

[HELP ME]
era un fiolm horror cu o casa si s-au dus 3-4 fete si 2 baieti si stiu ca cheia era in pragul casei si au gasit o carte cu o inregistrare audio ca casa era posedata si i-au transformat pe fiecare in demoni stiu ca a traso cineva pe fata intr-o padure si pana la urma fata a scapat si i-au luat pe rand s-au transformat toti in demoni si a ramas doar un baiat si a aruncat carte in foc si au murit demonii atata stiu va rog daca puteti sa imi spuneti ce film este dau FUNDA

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Evil Dead 1, 2, 3 E o serie happy

| xXSpikeXx explică:

Nu e nici unul din astea l-am vazut in 2011

| AslTracker a răspuns:

Ne poti spune cand si pe ce post ai vazut filmul?

| xXSpikeXx explică (pentru AslTracker):

Nu l-am vazut la televizor l-am vazut pe pc la un baiat si nu mai pot sa iau legatura cu el si l-am vazut prin 2011