| Alecsey a întrebat:

Help TPU! Sunt total plictisit! Nu am ce face,va rog niste idei:carti,filme,seriale, jocuri.etc! Funda la cel mai bun si complet raspuns!

Răspuns Câştigător
| RebeIce a răspuns:

Cârți : Încearcă Jocurile Foamei ( 3 cărți ), Harry Potter ( 7 cărți ), Jurnalele Vampirilor ( parcă 6 cărți ), Twilight ( 4 cărți ), Fascinație ( 3 cărți ). Seriale : American Hrorror Story, Gossip Girl, Dr House, Greys Anatomy, Criminal Minds, Pretty little liars, Glee, The Secret Circle, Skins. ( astea sunt doar cateva. ) La jocuri nu prea ma pricep. : Metin 2 gx, Lunaris, Energy ( momentan are sv blocate )
Filme : Friends with Benefits, The Dictator, The Vow, Dear jhon, Mamma mia, Letters to Juliet, Jocurile Foamei, HP, Twilight. Si Horror : The grudge, the ring, Fredy Kroogle ( nu stiu cum se scrie corect ), Bloody Mary etc.

1 răspuns:
| Ciq a răspuns:

Carti: nu prea citesc deci nu stiu
filme: the ring, the exorcist, drag me to hell, the descent 1 si 2, de comedie she's the man.
seriale: Merlin, Supernatural, House MD sau Dr. House, Prison Break.
jocuri:la metin iti recomand privatu metin2mage. shooter: MicroVolts.