| hello28 a întrebat:

Hey! a fost un film vara trecuta despre un bebelus caruia ii mureau parintii intr-un accident de masina iar el ramanea cu nasii parca si nasii nu se intelegeau, nu erau casatoriti. Filmul ararta cum se descurcau ei cu bebele. stiti cumva cum se numeste?

4 răspunsuri:
| lov318 a răspuns:

Ah! ce lipsus am! Stiu ca am vazut si eu filmu' asta si mi-a placut mult. O sa incerc sa imi aduc aminte. happy

| lov318 a răspuns:

Pana una alta. poate il gasesti aici. Daca ai rabdare sa cauti.;))
http://www.cinemagia.ro/filme-2011/

| hello28 explică (pentru lov318):

L-am cautat si nu esad

| lov318 a răspuns:

Daaa. Asta e!happy