| magdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hey! Am vazut in urma cu ceva timp un film cu doua surori ce aveau fiecare cate o fiica, iar una dintre ele tin minte ca se intalnea cu un tip care pe parcurs devine gelos si incepe sa o agreseze.Parintii ei afla iar ea le promite ca se desparte de acel baiat dar nu face acest lucru. Cam asta in imi amintesc din film dar nu stiu si numele lui...ma poate ajuta cineva? Ce film este acesta?

1 răspuns:
| Aldea_Ana_Maria_1992 a răspuns:

Mi-l aduc aminte si-l stiu il dadea pe Diva, dar nu stiu cumn se numeste ceva cu dragoste.