| gabytza7224 a întrebat:

Hey amigos! as vrea si eu niste filme de comeide si de dragoste cu actori dragutiiiii ca pana acum am vazut numai actori urati si fete si baieti deci va rogbig grinD: fundita si voturi la toti/:X:X

Răspuns Câştigător
| Conia a răspuns:

Hmm, o drama de dragoste este " Anjaana Anjaani", unde am plans. plus ca tipu si tipa arata =p~. Mai ales el cand este ud day dreaming laughing aberez/visez acum laughing :*

3 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Film de dragoste si de echipa in acelasi timp Camp rock si Camp Rock 2.cu demi lovato si joe jonas, iar de comedie cel mai tare este mister bean in biserica. sper sa le vezi si sa-ti placa papa.

| TRN a răspuns:

Star Struck, High scool musical 1, 2, 3,4,

| asdfghjkl25 a răspuns:

Just Married-comedie, dragoste, actor bun!